BIEG BOBRA 19.07.2020r.

BIEG BOBRA-STAWISKA NAD TANWIĄ

Zwykle w tym okresie letnim na Stawiskach odbywał się Letni Piknik Rodzinny, który z roku na rok przybierał na atrakcyjności i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców i nie tylko. W tym roku przypadałaby jedenasta edycja tego pikniku, niestety wszyscy wiemy dlaczego Piknik Rodzinny nie mógł się odbyć a ponieważ pewne obostrzenia zostały zniesione i mogliśmy w nielicznym gronie zorganizować wydarzenie sportowe został kontynuowany Bieg Bobra.

Druga edycja Biegu Bobra jak się okazało cieszyła się niezwykłym zainteresowaniem. Nie jest to łatwy bieg i wymaga od uczestników niebywałej sprawności, kondycji i wytrwałości.

Trasa przebiegała leśnymi drogami, mokradłami, nurtem rzeki i piaskowymi wzniesieniami, obejmowała czołganie się ,skok przez płotek, slalom. Umęczeni zawodnicy ale szczęśliwi ukończyli bieg. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Malec, główna nagrodą był okazały pluszowy bóbr, książka ‘’Od Zamościa po Lwów’’ oraz weekend w agroturystce Stawiska nad Tanwią dla pięciu osób, drugie miejsce zajął Nieścior Waldemar otrzymał książkę i małego pluszowego bobra a trzecie miejsce zeszłoroczny zwycięzca Czesław Wołoszyn i również otrzymał maskotkę i książkę.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale ukończenia biegu. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Narol Grzegorz Dominik a całość imprezy koordynował Piotr Wolańczyk.

Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie Burmistrzowi Miasta i Gminy Narol, Radzie Sołeckiej Jędrzejówki, Kołu Gospodyń Wiejskich w Jędrzejówce, Ochotniczej Straży Pożarnej i wolontariuszom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia biegu i mamy nadzieje, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie już w pełnowymiarowej imprezie Letnim Pikniku Rodzinnym na Stawiskach.

Kalendarz
Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Zarezerwuj wizytę
(16) 63 17 019

Lipsko ul. Mogiłek 1, Narol 37-610

Skip to content