Urząd Miasta i Gminy Narol
ul. Rynek 1, 37-610 Narol
tel. 16 631-70-86, 16 631-70-87, 16 631-70-83, fax. 16 631-71-04
e-mail: urzad@narol.pl, http://www.narol.pl
poniedziałek, 8 stycznia 2018, dodał: Krzysztof Świętojański
Wieczór Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów klas wokalnych Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Narolu

       4 stycznia 2018 roku odbył się Wieczór Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów klas wokalnych Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia przy Szkole Podstawowej w Narolu. Uczniowie prowadzeni na co dzień przez Katarzynę Maziarczyk, wystąpili w sali GOK w Narolu ze specjalnym koncertem kolęd i pastorałek…

       Kolędowanie ma swoją niepowtarzalną aurę, a jeszcze piękniej jest, gdy kolędują dzieci. I to jak ?! Ciekawe i zarazem bardzo trudne aranżacje i opracowania popularnych kolęd oraz pastorałek w wykonaniu wokalistek z Narolskiej Szkoły Muzycznej wzbudziły nie tylko radość wśród słuchaczy, ale i ogromny podziw dla wielkiej pracy wykonanej w niedawno otwartej szkole muzycznej w Narolu. Ciepłe przyjęcie, owacje i wspólne śpiewanie były tego dobitnym przykładem. Choć dla wielu z uczennic był to sceniczny debiut i na pewno pojawiała się trema, ten swoisty „egzamin” wszystkie wokalistki zdały na szóstkę, dając wielką radość licznie zgromadzonej publiczności.
        Młode wokalistki podziwiali nie tyko najbliżsi i przyjaciele, ale również dyrektorzy szkół oraz nauczyciele z Narola, Łukawicy i Rudy Różanieckiej. Słowa uznania i gratulacje wyraził Burmistrz Stanisław Woś, który podziękował również Katarzynie i Romanowi Maziarczykom – założycielom i wykładowcom Narolskiej Szkoły Muzycznej.
        Podczas koncertu wystąpili: Karolina Kupicz, Julita Urbańczyk, Justyna Szubert, Antonina Karaś, Aleksandra Szawara, Gabriela Steczkiewicz, Zuzanna Olender, Małgorzata Michna, Paulina Banaś, Aleksandra Luchowska, Aleksandra Kukiełka, Joanna Sikora, Klaudia Gmitrowicz, Magdalena Chmielowiec, Magdalena Szawara, Aleksandra Budzyńska, Amelia Franus, Natalia Łazar, Dominika Patałuch. Na realizacją dźwięku czuwał Grzegorz Patałuch.

Więcej info oraz filmów i zdjęć na stronach NAROLSKIEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Strona www

Profil FB 

 

Narolskie Centrum Informacji NCI