Urząd Miasta i Gminy Narol
ul. Rynek 1, 37-610 Narol
tel. 16 631-70-86, 16 631-70-87, 16 631-70-83, fax. 16 631-71-04
e-mail: urzad@narol.pl, http://www.narol.pl
czwartek, 7 marca 2019, dodał: Dorota Szularz Gabriela Kołodziej
NAROL naTOURalnie ROWEREM - spotkanie autorskie z ks. Witkiem Bednarzem

        W piątkowy wieczór pierwszego tygodnia ferii, w ramach nowego cyklu wydarzeń rowerowych NAROL naTOURalnie ROWEREM - w sali GOK przy ul. Warszawskiej odbyło się spotkanie autorskie z księdzem Witkiem Bednarzem. W zorganizowanie spotkania zaangażował się Gminny Ośrodek Kultury wraz z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w NArolu oraz Burmistrz Miasta i Gminy Narol ...

        Ksiądz Witek opowiadał o swojej książce pt. „Z księdzem na Gibraltar”. To jednak nie było zwykłe spotkanie autorskie. Podczas opisywania książki wyłoniła się opowieść o pasji, przygodzie, samozaparciu, pomocy potrzebującym, otwarciu na drugiego człowieka i przyjaźni. Uczestnicy spotkania żywo reagowali na opowieść, śmiali się, ocierali łzę, wyrażali swój podziw.
        Ksiądz, rower i bardo długa trasa z Hrubieszowa na Gibraltar, ileż można przeżyć, ile zobaczyć, ilu ludzi poznać! Bardzo długo trwały indywidualne rozmowy z księdzem. Odpowiadał szczerze i wyczerpująco na zadawane pytania.
       Na koniec spotkania można było kupić książkę i zdobyć autograf. Zyski ze sprzedaży książki przeznaczone są szczytny cel, dla chorej Zuzi. Mamy nadzieję jeszcze wielokrotnie gościć u siebie ks. Witka. Może kolejna okazja pojawi się wraz z nową wyprawą rowerową i nową książką.