Urząd Miasta i Gminy Narol
ul. Rynek 1, 37-610 Narol
tel. 16 631-70-86, 16 631-70-87, 16 631-70-83, fax. 16 631-71-04
e-mail: urzad@narol.pl, http://www.narol.pl
środa, 8 maja 2019, dodał: GOK Narol Gabriela Kołodziej
Narolska Majówka 2019 - Festyn Piłkarski z Nadleśnictwem Narol - Roztocze Cup 2019

        W piątek 3 maja na Stadionie Sportowym w Narolu odbył się Festyn Piłkarski z Nadleśnictwem Narol - Roztocze Cup 2019 pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Narol. Frekwencja dopisała, a na boiskach można było kibicować nie tylko najmłodszym adeptom piłki nożnej. Za piłką biegały dzielnie Mamy, które za swoje zaangażowanie i poświęcenie nagradzane były gromkimi brawami…

        Impreza pomimo deszczowej pogody przebiegła sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Organizatorzy wraz z Rodzicami przygotowali dla uczestników smażone kiełbaski, drobny poczęstunek, owoce, napoje, a także kawę i herbatę. W turnieju wzięły udział drużyny: Akademia Młodego Piłkarza Narol, Pogoń 96 Łaszczówka, GLKS Granica Lubycza Królewska, LKS Czarni Oleszyce, A.P. Kicker Tomaszów Lubelski, LKS Szumy Susiec oraz APN Orkan Bełżec.
        Zespoły zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe: rocznik 2013 i młodsi, 2011 i młodsi oraz 2010. Swoje mecze rozegrały także Mamy podopiecznych z Narola, Tomaszowa Lubelskiego, Lubyczy Królewskiej i Łaszczówki. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Głównymi celami piłkarskiego święta w Narolu było budowanie sportowych przyjaźni poprzez rywalizację, popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci i rodziców - w szczególności mamy oraz propagowanie zdrowego stylu życia i przestrzeganie zasad "fair play". Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a Akademia/Klub pamiątkowy dyplom oraz puchar. Warto zaznaczyć, że dla rocznika 2013 AMP Narol był to pierwszy turniej.

       Organizatorzy pragną skierować swoje wielkie słowa uznania i podziękowania dla wszystkich współorganizatorów i sponsorów imprezy: Nadleśnictwa Narol - Nadleśniczego Janusza Skalskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Narol - Grzegorza Dominika oraz GOK Narol - Gabrieli Kołodziej.
Szczególne słowa podziękowania organizatorzy składają Rodzicom!

Źródło: AMP Narol

Pełan relacja oraz galerie zdjęć na stronie Akademii Młodego Piłkarza w Narolu
FB AMP Narol