Urząd Miasta i Gminy Narol
ul. Rynek 1, 37-610 Narol
tel. 16 631-70-86, 16 631-70-87, 16 631-70-83, fax. 16 631-71-04
e-mail: urzad@narol.pl, http://www.narol.pl
piątek, 13 grudnia 2019, dodał:
Pierwszy paczkomat w Gminie Narol

        Mamy dobrą wiadomość dla osób kupujących przez Internet. Mieszkańcy gminy Narol mogą już korzystać z paczkomatu, który zlokalizowany jest w Narolu, tuż obok Sklepu Spar, przy ul. Warszawskiej 28 A. Dzięki staraniom Urzędu Gminy, który wystosował już jakiś czas temu oficjalne pisma oraz aktywnemu wsparciu mieszkańców (głosowania), nasza Gmina ma swój punkt nadawania i odbioru przesyłek. Ta forma usług poprawi komfort życia naszych mieszkańców…

        Paczkomat należy do grupy InPost i znajduje się w oficjalnym wykazie na stronie operatora, jako paczkomat NAR01M. Właśnie takiego oznaczenia należy użyć wybierając sposób dostawy kupowanych w sieci towarów, aby odebrać przesyłkę w Narolu.

        Paczkomaty InPost to nowoczesne urządzenia do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek czynne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili można obserwować etap podróży przesyłki poprzez opcję śledzenia paczek. Dzięki nowoczesnym terminalom mieszkańcy gminy zyskają wiele udogodnień m.in.: możliwość komfortowego nadawania i odbierania przesyłek, atrakcyjne ceny wysyłek oraz wygodny odbiór zakupów.

       Osobom, które dotąd nie korzystały z paczkomatów InPost polecamy odwiedzenie strony internetowej www.inpost.pl Szczegółowa instrukcja poinformuje o tym, jak opłacić i nadać przesyłkę, a także jak ją odebrać.