Urząd

Samodzielne stanowiska pracy

Arkadiusz Mroczek

zastępca burmistrza

Telefon: 16 631 70 86 wew. 22
e-mail: zastepca@narol.pl

Małgorzata Ważna

Skarbnik

Telefon: 16 631 70 86 wew. 30 oraz 16 631 70 60
e-mail: skarbnik@narol.pl

Daniel Lomber

Sekretarz

Telefon: 16 631 70 86 wew. 24 

e-mail: sekretarz@narol.pl 

Anna Sikora

KIEROWNIK URZĘDU STANU CYWILNEGO

Telefon: 16 631 70 86 wew. 26 oraz 16 631 70 83
e-mail:  anna.sikora@narol.pl

Adam Mroczek

EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ​, BHP, ARCHIWUM ZAKŁADOWE​

Telefon: 16 631 70 86 wew. 35
e-mail: adam.mroczek@narol.pl

Bogusław Bundyra

gOSPODARKA LEŚNA

Telefon: 16 631 70 86 wew. 35

e-mail: boguslaw.bundyra@narol.pl

Grażyna Kowalczuk

GOSPODARKA GRUNTAMI

Telefon: 16 631 70 86 wew. 27

e-mail: grazyna.kowalczuk@narol.pl

Agnieszka Eisenbardt-Karaś

ewidencja ludności i dowodów osobistych

Telefon: 16 631 70 86 wew. 26 oraz 16 631 70 83

e-mail: a.eisenbardt-karas@narol.pl

Katarzyna Kot

ochronA środowiska i rolnictwa

Telefon: 16 631 70 86 wew. 24

e-mail: kkot@narol.pl

Wojciech Kozłowski

informatyk

Telefon: 16 631 70 86 wew. 29

e-mail: wkozlowski@narol.pl

Małgorzata Bartecka

Ochrona środowiska, zamówienia publiczne, drogi publiczne

Telefon: 16 631 70 86 wew. 27
e-mail: mbartecka@narol.pl

Joanna Martinka-Huk

gospodarka przestrzenna i budownictwo

Telefon: 16 631 70 86 wew. 27 

e-mail: jmartinka@narol.pl

Asystent ds. promocji gminy


e-mail:

OCHRONA ZDROWIA, PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ, OBSŁUGA gkrpa

Lipsko, ul. Lwowska 1, 37-610 Narol
tel: (16) 63 17 019

Czasowo prosimy dzwonić do Sekretariatu Urzędu 

Telefon: 16 631 70 86

Referat finansowo-księgowy

Anna Łysakowska-Gałka

księgowość

Telefon: 16 631 70 86 wew. 31

e-mail: anna.galka@narol.pl

Renata Zuchowska

ksiegowość, płace

Telefon: 16 631 70 86 wew. 32

e-mail:rzuchowsk@narol.pl

Aneta Przybylak

KSIEGOWOŚĆ, PŁACE​

Telefon: 16 631 70 86 wew. 32

e-mail: aprzybylak@narol.pl

Halina Śmiałek

Kadry, kasa

Telefon: 16 631 70 86 wew. 33

e-mail: halina.smialek@narol.pl

Referat podatkowy

Anna Banaś-Mrówka

Podatki, opłaty lokalne

Telefon: 16 631 70 86 wew. 28
e-mail: anna.banas-mrowka@narol.pl

Natalia Łagowska-Strumidło

Podatki, opłaty lokalne

Telefon: 16 631 70 86 wew. 28

e-mail: nstrumidlo@narol.pl

Iwona Młodowiec-Rozner

Podatki, opłaty lokalne

Telefon: 16 631 70 86 wew. 28

e-mail:  imlodowiec@narol.pl

Halina Kulisz

Gospodarka mieszkaniowa, zwrot akcyzy dla rolników, poświadczenie pracy w gospodarstwie rolnym

Telefon: 16 631 70 86 wew. 28

e-mail:  halina.kulisz@narol.pl

Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych

Robert Pinkowicz

inwestycje, pozyskiwanie środków zewnętrznych

Telefon: 16 631 70 86 wew. 25
e-mail: robert.pinkowicz@narol.pl

Andrzej Kołodziej

inwestycje, pozyskiwanie środków zewnętrznych

Telefon: 16 631 70 86 wew. 25
e-mail: andrzej.kolodziej@narol.pl

Monika Czerwonka

INWESTYCJE, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH​

Telefon: 16 631 70 86 wew. 25 e-mail: mczerwonka@narol.pl

Referat Gospodarki Komunalnej

Leszek Margol

Kierownik referatu gospodarki komunalnej

ul. Rynek 1, 37-610 Narol, I piętro Telefon: 16 631 70 03

e-mail: leszek.margol@narol.pl

Seweryn Żukowicz

Zastepca Kierownika referatu gospodarki komunalnej

ul. Rynek 1, 37-610 Narol, I piętro
Telefon: 16 631 70 03 

e-mail: seweryn.zukowicz@narol.pl

Edward Babik

STANOWISKO DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W GMINIE ORAZ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

ul. Rynek 1, 37-610 Narol, I piętro
Telefon: 16 631 70 03

e-mail: edward.babik@narol.pl

Rafał Steczkiewicz

Cmentarze komunalne, fundusz sołecki, kluby sportowe

ul. Rynek 1, 37-610 Narol, I piętro
Telefon: 16 631 70 03

e-mail: rafal.steczkiewicz@narol.pl

OBSŁUGA INTERESANTÓW

OPŁATA ZA WODĘ, KANALIZACJĘ, ODPADY KOMUNALNE

Telefon: 16 631 70 86 wew. 38

Kalendarz
Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031