Logo Urzędu Miasta i Gminy Narol

  Otwarcie Sezonu Turystycznego w Jarosławiu  

Ocena 0/5

Jarosław

  Otwarcie Sezonu Turystycznego w Jarosławiu
  Już 25 kwietnia 2026 r. na Rynku w Jarosławiu odbędzie się uroczyste Otwarcie Sezonu Turystycznego 2026 w województwie podkarpackim!   
Miasto i Gmina Narol będzie częścią tego wydarzenia i zaprezentuje swoją ofertę turystyczną oraz dziedzictwo kulturowe regionu.
  Na naszym stoisku zaprosimy Was na warsztaty odbijania drzeworytu płazowskiego na torbach i koszulkach, podczas których będzie można poznać unikatową tradycję lokalnego rzemiosła.
  Będzie to także okazja do zapoznania się z publikacjami promującymi naszą gminę.
  Zapraszamy również do odkrywania uroków Roztocza Wschodniego i poznania wyjątkowych miejsc Gminy Narol.
To doskonała okazja, aby rozpocząć sezon turystyczny, poznać najciekawsze miejsca Podkarpacia i spotkać się z nami w Jarosławiu!  
Do zobaczenia 25 kwietnia na Rynku w Jarosławiu!

 

jarosław

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności