Logo Urzędu Miasta i Gminy Narol

11 MARCA - DZIEŃ SOŁTYSA

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Sołtysa składamy życzenia wszystkim Paniom i Panom Sołtysom!
Wasza codzienna praca, pełna troski o dobro wspólne i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów lokalnej społeczności zasługuje na uznanie.  Jesteście niezastąpionymi liderami, którzy stoją na straży jedności i rozwoju swoich wsi.
W tym dniu życzymy Wam zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów w pełnieniu tej odpowiedzialnej roli. Niech Wasza praca będzie źródłem satysfakcji, a każdy dzień przynosi nowe inspiracje do dalszego działania na rzecz sołectw i naszej gminy.
Dziękujemy za Waszą pasję, zaangażowanie i serce włożone w to, co robicie! 
Wszystkiego najlepszego!  
11 marca dzień sołtysa

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności