2 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Narolu odbyły się turnieje piłkarskie dzieci i młodzieży oraz oldbojów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!