Logo Urzędu Miasta i Gminy Narol

Koncert polsko-włoskiego zespołu Giardino di Delizie

Ocena 0/5

  Zapraszamy na wieczór z muzyką dawną w Narolu  


  Piątek – 16 stycznia 2026 o godzinie 18:00 w Centrum Koncertowo- Wystawiennicze w Narolu.


Koncert polsko-włoskiego zespołu Giardino di Delizie
  „Scarlatti i ich patroni: Królowa Sobieska i Kardynał Ottoboni”


  Soprany: Lucia Pagano, Joanna Sojka, Paola Valentina Molinari
  Skrzypce: Ewa Anna Augustynowicz, Karla Bocaz Muñoz, Azusa Onishi, Yayoi Masuda, Aki Takahashi
  Altówka: Anna Skorupska
  Wiolonczela: Agnieszka Oszańca
  Violone: Silvia de Rosso
 Teorban: Giorgia Zanin
  Klawesyn, organy: Lilianna Stawarz


  Wstęp wolny


  Obowiązuje rezerwacja miejsc: 662 118 799


  Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Narolu


Serdecznie zapraszamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia