Logo Urzędu Miasta i Gminy Narol

27 Maja - Dzień Samorządu Terytorialnego

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wyrazy uznania wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz wspólnot lokalnych.

 Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie i codzienny wysiłek, dzięki którym samorząd jest przestrzenią współpracy, dialogu i rozwoju.

 Niech podejmowane działania przynoszą satysfakcję, poczucie sensu i realnego wpływu, a praca na rzecz mieszkańców będzie źródłem dumy i motywacji do dalszych inicjatyw.

27 maja

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności