27 Maja - Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wyrazy uznania wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz wspólnot lokalnych.
Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie i codzienny wysiłek, dzięki którym samorząd jest przestrzenią współpracy, dialogu i rozwoju.
Niech podejmowane działania przynoszą satysfakcję, poczucie sensu i realnego wpływu, a praca na rzecz mieszkańców będzie źródłem dumy i motywacji do dalszych inicjatyw.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!